INFOS Art, s.r.o.

POBOČKY:

Barákova 5, 
796 01 Prostějov 
Telefon: 588 882 111
Záznamník poruchy:
588 882 882 
e-mail: infos@infos.cz 
e-mail: internet@prostejov.cz 
Pracovní doba:
Po - Pá , 8:00 - 16:00

Kiosky:
obchod@infos.cz


Dobrovského 3, 
682 01 Vyškov
Telefon: 515 539 111
Záznamník poruchy:
588 882 882 
e-mail: infosvy@infos.cz 
e-mail: internet@vyskov.cz 
Pracovní doba:
Po - Pá 8:00 - 12:00 , 13:00 - 17:00

SÍDLO:

Valdenská 27/363,
77900 Olomouc

IČO: 25849638
DIČ: CZ 25849638


www.auta.cz

 

Internet, telefon, televize Informační kiosky

Dotační program: OP PIK (2014 – 2020)

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET NIO VYŠKOV - KROMĚŘÍŽ - HOLEŠOV


O nás

Firma Infos Art s.r.o. navazuje na činnost firmy Infos System spol. s r.o., která byla založena v roce 1990. Tato se zpočátku zabývala montáží, prodejem počítačů a velkoobchodem s počítačovými díly. Postupně se k aktivitám firmy v roce 1992 přidaly instalace lokálních počítačových sítí, výroba technické dokumentace, grafické a reklamní studio. V roce 1994 se hlavní činnost firmy (tzn. sklady, montáže počítačů a administrativa) převádí na pobočku do Prostějova. Ve Vyškově se zřizuje oddělení telekomunikací, které se zabývá instalací telefonních ústředen a slaboproudých rozvodů - strukturované počítačové kabeláže spolu s telefonními a optickými rozvody. V roce 1999 byla výroba, vývoj a prodej informačních kiosků spolu a aktivitami souvisejícími s Internetem převedena do nově založené specializované firmy Infos Art s.r.o. Motem firmy je dodávat kvalitní výrobky a služby za dobré ceny. Firma Infos Art, s.r.o. je zaměřená spíše na aplikace nových technologie a vlastní inovace než na obchod a distribuci výrobků.


 

Činnosti firmy :

Vlastní vývoj a výroba Informačních kiosků s dotekovou obrazovkou
Firma Infos Art s.r.o. vyrábí informační kiosky od roku 1995 a patří s několika tisíci instalacemi mezi největší výrobce těchto zařízení v ČR. Firma vyrábí kiosky podle přání a návrhů zákazníka a zároveň disponuje vlastním desingovým a konstrukčním oddělením. V současné nabídce jsou různé modelové řady kiosků -  venkovní vandaluvzdorné, interní samostatně stojící, na zabudování do zdi nebo na pověšení na zeď.  V kioscích s dotekovou obrazovkou používáme infračervené senzory a senzory s povrchovou akustickou vlnou (SAW).  Obě technologie nemají časový drift, jsou velmi přesné a vhodné i do extrémních podmínek. Současně tyto senzory distribujeme  v České republice viz. www.elotouch.cz , www.nexio.cz . Do každého informačního kiosku lze zabudovat plnohodnotný počítač, LCD displej s dotekovým senzorem, reproduktory a variatně periferije jako jsou čtečky čipových, magnetických karet, tiskárny,mincovníky, akceptátor bankovek, kamery, zabezpečovacího zařízení, pohybové čidlo  a další periferie.  Pro přístup k  Intranetu a Internetu dodáváme bezpečný kioskový browser s virtuální klávesnicí WebTouch www.webtouch.cz  nebo verzi pro Linux založenou na Mozille PowerTouch. Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou státní správa a samospráva např. Ministerstvo práce a sociálních věcí, odebralo cca 400 ks kiosků. Kiosky exportujeme do Rakouska, Dánska, Švédska, Polska, Německa, Řecka, Španělska, Norska Finska, Ruska a na Slovensko. ("Informační kiosky")

Prodej počítačů, notebooků a počítačových dílů
Současný sortiment dodávané výpočetní techniky firmou Infos Art s.r.o. zahrnuje osobní počítače, notebooky, grafické stanice a servery IBM, HP, Intel, Asus, Acer a další. Montujeme vlastní počítače na zakázku od kancelářských po výkonné servery a herní nebo grafické stanice. Přehled dodávaného sortimentu najdete v eshopu firmy .

Počítačové sítě, telekomunikace a kabeláže
jsou již tradičním oborem firmy Infos Art s.r.o. se stovkami instalací operačních systémů Novell, Linux,  Windows NT. Pro výstavbu lokálních sítí se využívají stavební prvky firem  Cisco,  Intel, Allied Telesis, Transition spolu se servery IBM, Intel, HP. Instalace strukturovaných kabeláží - optika, twist pair . , datová mikrovlnná bezdrátová pojítka v pásmu 2,4, 5,8, 10,4 , 80 Ghz a koordinovaném licencovaném pásmu. Dodávky a výstavba telefonních ústředen na bázi Asterisk a 2N.

Internet a softwarové aplikace
Firma Infos Art s.r.o. patří mezi největší poskposkytuje připojení k Internetu (GTS partner) v Prostějově, Vyškově a okolí.
Programové aplikace zahrnují design a tvorbu desítek WEB sídel, komplexního redakčního systému WebPress, ve spolupráci s firmou DCC LLC bezpečný kioskový prohlížeč WebTouch a přehrávač hudby pro kiosek-jukebox MP3Touch.

Reklamní studio a příprava barevného tisku...
Reklamní studio je v současnosti vybaveno špičkovou technikou scanner Linotype- Hell, osvit AGFA, nátisk 3M a je schopno produkovat návrhy a reklamní tištěné materiály v nejvyšší kvalitě.  


VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET NIO HANÁ – SLOVÁCKO

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET NIO KONICE - PROSTĚJOV