Home > Internet > Internet > Optická síť Ivanovice n/H    

Zákaznický účet

Balíčky služeb

Televize

Internet

Telefon

Další služby

Podpora

Objednávka

Kontakty

Internet
Bytové domy
Optika tarify
Mikrovlna tarify
Rodinné domy
Připojení Wifi
Připojení optika
GPON - FTTH
Vlastní zařízení
Firmy, organizace, ISP
Ceny při předplatném
Mapa pokrytí Wifi
Optická síť Prostějov
Optická síť Vyškov
Optická síť Ivanovice n/H
Časté otázky
Reference
Zabezpečení proti virům
Historie ceníků
Projekt Severovýchod PV
Optická síť Ivanovice na Hané - část II.
 

    Na začátku roku 2012 jsme dokončili první části projektu optické sítě v Ivanovicích na Hané. Na optickou síť jsme připojili bytové domy na ulicích Mlýnská a Malinovského, dále objekty Městský Úřad Ivanovice n/H, Zdravotní středisko, Školku, Knihovnu a Sladovny. 
   
    Koncem měsíce Dubna 2014 zahájíme další etapu výstavby optické sítě v Ivanovicích na Hané.  síť, tzv. FTTH - Fibre To The Home, Optický Kabel Do Domácnosti. V této etapě chystáme optické připojení pro rodinné domy a bytovky na ulicích Žizkova, Komenského, Rostislavova a Nová. V případě většího zájmu je možno realizovat připojení i na ulicích Přemyslova a U Hřiště. Dále v této etapě připojíme na optickou síť Základní školu a Biovetu.
   
    Připojení po optice je nejmodernější způsob Internetového připojení. V každé domácnosti se tak zakončí optické vlákno. Instalovaná kapacita přípojky bude 1 000 Mb/s (1 Gb/s). Optická přípojka má dostatečnou kapacitní rezervu na mnoho let. Pro srovnání: rychlost běžného bezdrátového připojení nebo ADSL je většinou do 10 Mb/s. Připojení po optice není náchylné k rušení a výkyvy počasí nebo přetížení antén, naopak je velmi stabilní a spolehlivé. Optická přípojka umožní připojení k vysokorychlostnímu  Internetu, digitální kabelové televize s pokročilými službami (videopůjčovna, virtuální rekordér, zpětné přehrávání atd.), telefonních  a datových služeb.