Zákaznický účet

Balíčky služeb

Televize

Internet

Telefon

Další služby

Podpora

Objednávka

Kontakty

Internet
Bytové domy
Optická síť
Bezdrátová síť
Rodinné domy
Optická síť
Bezdrátová síť
Vlastní zařízení
Firmy, organizace, ISP
Ceny při předplatném
Mapa bezdrátové sítě
Optická síť Prostějov
Optická síť Vyškov
Optická síť Ivanovice n/H
Reference
Zabezpečení proti virům
Historie ceníků
Optická síť Ivanovice na Hané - část II.
 

    Na začátku roku 2012 jsme dokončili první části projektu optické sítě v Ivanovicích na Hané. Na optickou síť jsme připojili bytové domy na ulicích Mlýnská a Malinovského, dále objekty Městský Úřad Ivanovice n/H, Zdravotní středisko, Školku, Knihovnu a Sladovny. 
   
    Koncem měsíce Dubna 2014 zahájíme další etapu výstavby optické sítě v Ivanovicích na Hané.  síť, tzv. FTTH - Fibre To The Home, Optický Kabel Do Domácnosti. V této etapě chystáme optické připojení pro rodinné domy a bytovky na ulicích Žizkova, Komenského, Rostislavova a Nová. V případě většího zájmu je možno realizovat připojení i na ulicích Přemyslova a U Hřiště. Dále v této etapě připojíme na optickou síť Základní školu a Biovetu.
   
    Připojení po optice je nejmodernější způsob Internetového připojení. V každé domácnosti se tak zakončí optické vlákno. Instalovaná kapacita přípojky bude 1 000 Mb/s (1 Gb/s). Optická přípojka má dostatečnou kapacitní rezervu na mnoho let. Pro srovnání: rychlost běžného bezdrátového připojení nebo ADSL je většinou do 10 Mb/s. Připojení po optice není náchylné k rušení a výkyvy počasí nebo přetížení antén, naopak je velmi stabilní a spolehlivé. Optická přípojka umožní připojení k vysokorychlostnímu  Internetu, digitální kabelové televize s pokročilými službami (videopůjčovna, virtuální rekordér, zpětné přehrávání atd.), telefonních  a datových služeb.