Zákaznický účet

Balíčky služeb

Televize

Internet

Telefon

Další služby

Podpora

Objednávka

Internet
Kontakty
Download
Vzor smlouvy
Prospekty ke stažení
Všeobecné podmínky
FAQ
Objednávky
Platba faktury
GDPR
ZPŮSOB VYÚČTOVÁNÍ

Na účtu zákazníka se zobrazují proforma faktury s QR kódem a po zaplacení se generují "ostré" faktury.  Fakturu si může zobrazit, vytisknout a založit pro evidenci. Papírové faktury se zasílají zdarma pouze firmám a to při měsíčních platbách nad 1000,- Kč včetně DPH. V ostatních případech zasílání papírových faktur poštou provádíme pouze na vyžádání a je zpoplatněno částkou 50,- Kč včetně DPH. Dodržujte prosím variabilní symboly ( dále v.s.) plateb ! Proforma faktury mají variabilní symbol stejný, jako je ID uživatele, které bylo přiděleno při podpisu smlouvy. Bližší podrobnosti jak probíhá elektronické generování faktur najdete ZDE . Instalační poplatek a případný materiál se platí podle splatnosti nastavené na faktuře. Paušál za služby si můžete  předplatit na rok, pololetí nebo čtvrtletí. Pro nové klienty, kteří mají zájem platit předem v průběhu roku se procentuelní sleva lineárně ponižuje.

MOŽNOSTI PLATBY

Platbu můžete provést následujícími způsoby:

Bankovním převodem (doporučený způsob)
Nejjednoduší je zadání jednorázového / trvalého příkazu k úhradě na náš účet:  v ČSOB a.s 162318089/ 0300.   Nezapomeňte uvést variabilní symbol. (Vaše ID)

Na terminálu Sazky 

Vytisknete si proforma fakturu s QR kódem nebo si ofotíte QR kód do mobilu. Pak stačí najít nejbližší teminál Sazky ,který může být na vaší poště, benzinové stanici, novinovém stánku nebo obchodním domě viz. https://www.sazka.cz/mapa , nechat si oskenovat QR  kód a zaplatit. Sazka si za tuto službu účtuje navíc 19.- Kč. Je na zváženou jestli není výhodnější zaplatit 19.- Kč než absolvovat cestu a čekání na pokladně pobočky Infos Art, s.r.o.

Poštou
Vypíšete na poště složenku dle faktury a zaplatíte. Nezapomeňte uvést variabilní symbol.

Osobně  (v nutných případech) 
Osobní platbu nedoporučujeme , protože je pro zákazníka nepohodlná , často musí čekat ve frontě a marní tím svůj čas.

Na pokladně firmy Infos Art, s.r.o.
Barákova 5, Prostějov  Po-Pá:  8.00 – 16.00 h
Dobrovského 3, Vyškov  Po-Pá:  8.00 – 12.00 h, 13.00 – 17.00 h

Upozornění ! Dodržujte prosím variabilní symboly ( dále v.s.) plateb !

Proforma faktury mají variabilní symbol stejný jako je ID uživatele, které bylo přiděleno při podpisu smlouvy.
Variabilní symbol pro proforma faktury se nemění po celou dobu trvání smlouvy. Pro stálé platby bankou použijte  variabilní symbol, který je uveden na proforma faktuře !
Pokud neuvedete správný v.s. může se stát, že Vaši platbu nedokážeme správně identifikovat a ta nebude přiřazena proforma faktuře. 
Uvedením v.s. předejdete zbytečným komplikacím a případnému odpojení od internetu.
Bližší podrobnosti jak probíhá elektronické generování faktur najdete ZDE

Poznámka pro dlužníky :
Pokud máte fakturu za paušál internetu více než 25 dní po splatnosti, přístup k internetu se přesměruje se na stránku s upozorněním  "POZASTAVENO" . Tato stránka se objeví jedině tehdy, když přistupujete na WEBy, které nemají šifrovaný provoz. Pokud na URL řádku se objeví https:// ... nebo symbol zamknutého zámku, jedná se o WEB s šifrovaným provozem (Google, Facebook, Seznam, Twitter atd.), tak Vám prohlížeč nedovolí zobrazit přesměrování na stránku a místo toho Vám zobrazí chybové hlášení. V tom případě jděte na stránku www.infos.cz, která nemá šifrovaný provoz a upozornění se Vám zobrazí. Po odkliknutí souhlasu, že jste upozornění četli se provoz nepustí okamžitě, ale nejpozději v následující den, kdy se provádí rekonfigurace systémů. 
Pokud máte fakturu za paušál internetu po splatnosti více jako 35 dnů, dojde k pozastavení internetu a ten bude opětovně aktivován až po uhrazení dlužné částky.